Hyvä laite
- Hyvää verenkiertoa! Mukava hieronta.
Goed apparaat
- Goede doorbloeding! Lekkere massage.
Käännetty kielestä: hollanti
Mini hifu -konelaite 4 in 1 - paras nuorentava ultraäänilaite kasvojen iholle - ryppyjä vähentävä kauneuslaite yhdistää tekniikoita, kuten HIFU-ultraäänen.
Mini hifu -konelaite 4 in 1 - paras nuorentava kasvojen ihon ultraäänilaite - ryppyjä estävä kauneuslaite yhdistää tekniikat, kuten HIFU-ultraääni, 3MHz RF-radiotaajuustoiminto, 100 Hz EMS-mikrosähkötoiminto ja 200 KHz pulssitoiminto tuomaan täydellisen ihonhoidon. Ilman tarvetta ostaa eri laitteita jokaista toimintoa varten, tämä kone auttaa sinua ratkaisemaan kaikki iho-ongelmasi.
HIFU-ultraäänitoiminto vaikuttaa ihmiskehon SMAS-kerrokseen ja järjestää SMAS-kudoksen kollageenin uudelleen vahingoittamatta normaalia kudosta. Tuloksena on ihon kimmoisuuden palautuminen, hienojen juonteiden väheneminen ja kasvojen ääriviivojen paraneminen.
Radiotaajuustoiminto voi lähettää miljoona mikroaaltoa sekunnissa, mikä lämmittää ihoa täydellisesti, edistää ihonalaisen rasvan hajoamista ja avaa nopeasti huokoset helpottaen ihon puhdistamista. 100 Hz:n EMS-mikrosähkötoiminto huolehtii ihon täydellisestä kohotuksesta.
Tämän kauneuslaitteen eri hierontatilat auttavat kohottamaan ja kiinteyttämään ihoa parantaen sen yleisilmettä. 200 kHz:n pulssitoiminto varmistaa huokosten täydellisen avautumisen ja parantaa ihon kimmoisuutta.
Pulssitoiminto tuo mikrolämpöä, avaa huokosia ja edistää jännityksen kiertoa ihon syvyyksissä, mikä lisää kollageenin aktiivisuutta ja parantaa ihon kimmoisuutta. Tämä laite on valmistettu korkealaatuisesta muovista.
Tekniset tiedot:
Paketin sisältö:
Käännetty kielestä: hollanti
Loistava tulos! Soikean, leuan nuorentaminen ja määrittely sekä kaksoisleuan eliminointi.
Ottimo risultato ! Ringiovanimento e definizione ovale , mandibola e eliminazione doppio mento.
Käännetty kielestä: italia
Ei vielä kysymyksiä
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta? Kysy keskustelussa
Valikoimamme ei ole markkinoiden suurin. Sen sijaan jokainen tuote on kulkenut Banská Bystricassa toimivan tiimimme käsien kautta.
Seuraamme uutuuksia ja testaamme vain tuotteita, joissa on järkeä.
Jokaista uutta tuotetta käytämme useita viikkoja myymälässä ja kotona.
Myyntiin tuote tulee vasta lopputarkastuksen jälkeen. Mikä ei läpäise, sitä emme myy.
Käyttöohje pakkauksessa ja apua käyttöönotossa puhelimitse tai sähköpostitse.
”Emme ole halvimpia, mutta asiakkaamme ovat tyytyväisiä.”