Lasten kartta puinen seinäkoristeluun - 2D SININEN 150x90cm - maailmankartta eläimillä lasten kuvitettuun puuseinäkoristeluun.
Lasten kartta puinen seinäkoristeluun - 2D SININEN 150x90cm - maailmankartta eläimillä lasten kuvitettuun puuseinäkoristeluun. Maailmankartta on täydellinen lisä pojan tai tytön lastenhuoneeseen. Anna heille tunne, että koko maailma on heidän jalkojensa alla. Siinä on laserkaiverrettu CONTINENTS. Siinä on todella ÄÄRITTÄIN TARKKUUDEN KÄSITTELY. Jokainen kappale on käsityönä tehty, jokainen yksityiskohta on läpäissyt suuren huolellisuuden tuotannossa. Koko seinällä oleva 2D-matkakartta koostuu useista puuosista, jotka voidaan liittää millimetrin tarkkuudella. Se on kuin yksinkertainen palapeli.
Yksittäiset osat on maalattu käsin erityisellä vaaleanpunaisella värisävyllä, joka muistuttaa prinsessan huonetta, ja niiden paksuus on 5-6 mm. 2D-kartat seinällä ovat sopiva tyylikäs lisäys jokaiseen sisätilaan, ja näyttävät varmasti opettavaisilta, koska sinulla on aina koko maailmankartta silmiesi edessä ja jotka kuvaavat muotokuvia eläimistä, jotka todella elävät alueilla.

Asennus ei ole ollenkaan vaikeaa, kaikki mitä löydät suoraan paketista. Liimaa ei tarvitse käyttää. Mukana toimitetun mallin avulla voit sijoittaa yksittäiset maanosat tarkasti ja mukana toimitetulla kaksipuolisella teipillä voit kiinnittää sen helposti seinälle. Joten sen ei tarvitse käyttää mitään liimaa, koska se voi vahingoittaa seinää. Jokainen pystyy käsittelemään asennuksen.
Puukartta on hieno lahja kaikille lapsille
• Nämä puukartat on valmistettu kokonaan käsin ja ne on käsitelty yksityiskohtaisesti
• Tehokas lisäys kotiisi
• Kartan lahjapaketti
ASENNUS
Paketinsisältö:
Ei vielä arvosteluja
Onko sinulla tämä tuote? Auta muita kertomalla kokemuksesi.
Ei vielä kysymyksiä
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta? Kysy keskustelussa
Valikoimamme ei ole markkinoiden suurin. Sen sijaan jokainen tuote on kulkenut Banská Bystricassa toimivan tiimimme käsien kautta.
Seuraamme uutuuksia ja testaamme vain tuotteita, joissa on järkeä.
Jokaista uutta tuotetta käytämme useita viikkoja myymälässä ja kotona.
Myyntiin tuote tulee vasta lopputarkastuksen jälkeen. Mikä ei läpäise, sitä emme myy.
Käyttöohje pakkauksessa ja apua käyttöönotossa puhelimitse tai sähköpostitse.
”Emme ole halvimpia, mutta asiakkaamme ovat tyytyväisiä.”