Levitoiva kynä - Kelluva kynä magneettisella kynätelineellä (pidike) - Bulls head on visuaalinen ja toimiva helmi. Sen kaunis muotoilu on upea ja erittäin houkutteleva.
Levitoiva kynä - Kelluva kynä magneettisella kynätelineellä (pidike) - Bulls pää on visuaalinen ja toimiva helmi. Sen kaunis muotoilu on upea ja erittäin houkutteleva . Sen lisäksi, että se on kaunis katsella, se on myös mukava pitää ja helppokäyttöinen, joten se on täydellinen työkalu jokapäiväiseen kirjoittamiseen. Kynän yläosa on koristeltu kullanvärisellä häränpäällä.
Kynä on suosittu esine keräilijöille ja ainutlaatuisten esineiden ystäville. Sen magneettinen levitaatio ja mielenkiintoinen muotoilu tuovat ainutlaatuisuutta jokaiseen mallistoon. Lisäksi se on loistava yrityskynä, joka lisää modernia ja hienostunutta silausta mihin tahansa työympäristöön. Se on myös poikkeuksellinen asuste, joka herättää huomiota ja ilmaisee yksilöllisyyttä.
Tällä magneettisella levitaatiokynällä saavutat tarkan ja tasaisen viivan jokaisella kirjoitusvedolla. Sen laadukas rakenne ja tarkka kärki mahdollistavat tarkan kirjoittamisen ilman tahroja tai epäsäännöllisyyksiä. Tällä kynällä voit ilmaista tyylikkyyttäsi ja tyyliäsi kirjoittaessasi.
Magneettinen levitaatiokynä on moderni lisävaruste, jonka avulla erotut joukosta. Sen ainutlaatuinen muotoilu ja teknologinen kehitys lisää innovaatiota ja nykyaikaisuutta jokapäiväiseen elämään. Käytätpä sitä töissä, koulussa tai muistiinpanojen tekemisessä, tämä magneettikynä, jossa on levitoiva teline, antaa sinulle tyylikkään ja ikimuistoisen kokemuksen.
Tekniset tiedot:
Paketinsisältö:
Ei vielä arvosteluja
Onko sinulla tämä tuote? Auta muita kertomalla kokemuksesi.
Ei vielä kysymyksiä
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta? Kysy keskustelussa
Valikoimamme ei ole markkinoiden suurin. Sen sijaan jokainen tuote on kulkenut Banská Bystricassa toimivan tiimimme käsien kautta.
Seuraamme uutuuksia ja testaamme vain tuotteita, joissa on järkeä.
Jokaista uutta tuotetta käytämme useita viikkoja myymälässä ja kotona.
Myyntiin tuote tulee vasta lopputarkastuksen jälkeen. Mikä ei läpäise, sitä emme myy.
Käyttöohje pakkauksessa ja apua käyttöönotossa puhelimitse tai sähköpostitse.
”Emme ole halvimpia, mutta asiakkaamme ovat tyytyväisiä.”