Napsauta tuotteen sydäntä – se tallentuu tänne, ja näet täällä sen hinnan, alennukset ja saatavuuden.
Aloita jostakin kategoriasta tai hae inspiraatiota alta.
Viimeksi katsotut



Kotitekoiset jäätelörullat – Pyörivä jäätelökulho, jossa on 2 lastaa + lusikka + 6 muottia ja ilmainen reseptiesite käärittävälle jäätelölle.
Kotitekoiset jäätelörullat - Pyörivä jäätelökulho, jossa 2 lastaa + lusikka + 6 muottia ja ilmainen reseptiesite käärittävälle jäätelölle. Kulhon avulla voit valmistaa omat jäätelörullat kotona. Saatat olla tuttuja Internetissä olevista videoista jäätelönvalmistajista, jotka tekevät kauneimpia ja herkullisimman näköisiä jäätelörullia. Noudata reseptikirjan ohjeita (sisältyy pakkaukseen) ja kun seos on jähmettynyt, voit rullata jäätelön ja tarjoilla sen mukavassa kulhossa tai lautasella. Pyörivän kulhon mukana tulee 2 lasta, 1 pilli/lusikka ja 6 muottia omien jäätelömuotojen luomiseksi. Jäätelön järjestäminen on hauskaa sinulle ja vieraasi tai perheesi kehuvat paitsi jäätelön makua myös kaunista asettelua.
Laita kulho pakastimeen vähintään 24 tunniksi - on tärkeää laittaa se pakastimeen ylösalaisin ja jäätelökuppejakin kannattaa laittaa pakastimeen, jotta jäätelö pysyy viileänä mahdollisimman pitkään. Valmista jäätelöseos rullien valmistamista varten. Ota sitten kulho pois pakastimesta, käännä toisinpäin ja kaada valmistettu jäätelöseos työtasolle. Kaada seos ohueksi kerrokseksi ja levitä tasaisesti kulhon koko pinnalle. Seos kovettuu hetkessä ja tee sitten kaapimella jäätelörullia. Tämä toimenpide voidaan toistaa useita kertoja, niin kauan kuin kulho on jäässä. Astia on tämän jälkeen pestävä, pyyhittävä perusteellisesti ja annettava uudelleen jäätyä vähintään 24 tuntia ennen käyttöä. Suosittelemme, että kulho pestään jokaisen jäätelön valmistuksen jälkeen, kuivataan perusteellisesti ja palautetaan pakastimeen, jotta se on taas jäässä ja valmis tulevaan jäätelöntuotantoon.
Tuotteen ominaisuudet:
Tuotetiedot:
Paketin sisältö:
Ei vielä arvosteluja
Onko sinulla tämä tuote? Auta muita kertomalla kokemuksesi.
Ei vielä kysymyksiä
Onko sinulla kysyttävää tuotteesta? Kysy keskustelussa
Valikoimamme ei ole markkinoiden suurin. Sen sijaan jokainen tuote on kulkenut Banská Bystricassa toimivan tiimimme käsien kautta.
Seuraamme uutuuksia ja testaamme vain tuotteita, joissa on järkeä.
Jokaista uutta tuotetta käytämme useita viikkoja myymälässä ja kotona.
Myyntiin tuote tulee vasta lopputarkastuksen jälkeen. Mikä ei läpäise, sitä emme myy.
Käyttöohje pakkauksessa ja apua käyttöönotossa puhelimitse tai sähköpostitse.
”Emme ole halvimpia, mutta asiakkaamme ovat tyytyväisiä.”