Yönäkymällä varustettu monokulaarinen Bestguarder NV-500 jopa 350 metriin 3,5-kertaisella optisella zoomauksella

Koodi: 09-055
$ 328.90 Hinta ilman ALV: $ 267.40
ennakkotilaus Tuote toimitetaan noin 1-3 viikon kuluessa.
Kyllä! Me lähetämme sinne US
Cards
Bank
Crypto
+

Yönäkymän monokulaarinen Bestguarder NV-500 jopa 350 metriä 3,5-kertaisella optisella zoomauksella tuottaa korkealaatuisen kuvan yöelämää katsellen.

Ostajan suoja

  • 30 päivän ilmainen vaihto-oikeus kaikille tuotteille
  • 24 kuukauden tuotteiden takuu
  • 14 päivän rahojen palautustakuu

Tuotteen kuvaus

Yönäkymällä varustettu monokulaarinen Bestguarder NV-500 jopa 350 metriä 3,5-kertaisella optisella zoomauksella tuottaa korkealaatuisen kuvan yöelämää katsellen. Tämä on korkealaatuinen yönäkymä uusimmalla 5 Mpx CMOS -optiikalla, joka tallentaa HD - videomateriaalin 1280x720 -resurssilla 30 kuvaa sekunnissa ja 1280x720 resoluutiolla valokuville.   tallennetaan tuetulle, enintään 32 Gt: n MicroSD-kortille . Tämän jälkeen voit toistaa, tarkastella tai poistaa tallennettuja kuvia laitteellasi. Digital Night Vision tarjoaa mahdollisuuden nähdä jopa 350 metriä absoluuttisessa pimeydessä, ja 3,5-kertaisella optisella altogehterillä, jossa on 3-kertainen digitaalinen zoomaus, näet kohteen parhaalla tarkkuudella. Voit säätää kirkkautta jopa 16 tasoon ulkovalon ja objektiivin tarkennuksen mukaan tarkan ja tarkan kuvan saamiseksi.

yönäköinen monokulaarinen Bestguarder NV-500

Laite on musta viimeistely ja helppokäyttöiset integroidut painikkeet päivällä ja yöllä. Pakkaus sisältää säädettävän kaulahihnan mukavaan istuvuuteen sekä videokaapelin laitteen liittämiseksi televisioon (NTSC tai PAL Standard) tai tietokoneeseen USB-portin kautta kuvien jakamiseksi ystävien kanssa. Pidätkö luonnosta, mutta pimeys rajoittaa sinua usein illalla? Älä missaa mahdollisuutta katsella yöelämää ja eläimiä , joita ei voi nähdä päivällä. Tämän digitaalisen yönäkymän ansiosta mikään ei estä sinua jatkamasta monitorng-tilassa ja nauttimasta suosikkiharrastuksistasi ulkovalaistusolosuhteista riippumatta. Sitä käytetään metsästykseen, retkeilyyn, kalastukseen tai normaaliin luonnonseurantaan.

yönäkö NV-500digitaalinen yönäkö

Ominaisuudet:

plus Yönäkymä CMOS-optiikalla
plus Valvontaetäisyys 350 m asti
plus 3,5x optinen zoom + 3x digitaalinen zoom
plus Valokuvien ja videoiden sieppaaminen
plus 1,5 "TFT LCD-näyttö
plus 16 kirkkauden säätötasoa
plus Vankka kumitettu muotoilu

Tekniset tiedot:

Optiikka: 1/3 Cmos 5 Mpx
Näyttö: LCD 1,5 "TFT 320x240
Muistikortit: 4 - 32 Gt MicroSD
Zoom: 3,5x optinen + 3x digitaalinen
Linssin halkaisija: 32 mm
Näkökenttä: 9 °
Okulaarin halkaisija: 32 mm
Valokuvan tarkkuus: 1280x720, 640x480
Videon tarkkuus: HD 1280x720, 640x480 30 FPS
Valvontaetäisyys päivällä: 2m - ∞
Valvontaetäisyys yöllä: jopa 350 m
Vedensuojaus: IPX4
Infrapunavalo: 850 nm - 5 astetta
Käyttölämpötila: -30 ° C ... + 55 ° C (-40 ° C ... + 70 ° C)
Akku: 4x AA (ei sisälly toimitukseen)
Teho: 6 V DC
Akun kesto: ilman infrapunavaloa jopa 9 tuntia
Pariston kesto: IR-valolla jopa 5 tuntia
Yhteydet: WiFi, iOS / Android - älykkäät sovellukset
Verkkokameratoiminto. Joo
Sertifikaatit: CE, FCC, RoHs
Mitat: 21 cm (pituus) x 5,4 cm (leveys) x 7,8 cm (korkeus)
Paino: 430 g

Paketinsisältö:

1x Night Vision Bestguarder NV-500
1x kannettava vahva kotelo
1x videokaapeli
1x USB-kaapeli
1x kaulahihna
1x puhdistusliina
1x käyttöohje

Keskustelu tuotteesta (1)

Onko sinulla kysyttävää tuotteesta?
Kysy keskustelussa

Lud

Yönäkymällä varustettu monokulaarinen Bestguarder NV-500 jopa 350 metriin 3,5-kertaisella optisella zoomauksella

Ludvík Jelínek vastaa

Hyvää päivää. Onko mahdollista liittää laite varalähteeseen? Kiitos

Käännetty kielestä: cs
Cool Mania

Yönäkymällä varustettu monokulaarinen Bestguarder NV-500 jopa 350 metriin 3,5-kertaisella optisella zoomauksella

Mario Bruchanik vastaa

hyvää päivää
Ei, sinun on käytettävä (vaihdattava) 4 x AA-paristoa

Käännetty kielestä: cs
Tähän sähköpostiosoitteeseen saat vastauksen kysymykseesi.

Tuotteen arvostelu (0)

Ei arvosteluja vielä